אודותינו

אודותינו

NGeneration הדור הבא לעסקים מורכבת מאנשי המקצוע המובילים בתחומי הדיגיטל בישראל ומציעה מגוון רחב של שירותים להקמת ולתפעול העסק בעולם הדיגיטלי. ניסיון רב שנים, ידע מקצועי רחב היקף והיכרות מעמיקה עם עולם השיווק ושיח הרשתות החברתיות, מאפשר לנו ליצור עבורך חבילת שירותים מקיפה – מבניית אתרים ועיצוב אתרים ועד לקידום דיגיטלי ויצירת פרסומות – ולהזניק את העסק שלך אל גבהים חדשים.

מה זה NGeneration?

המאה ה-21, משלל סיבות, הדגישה יותר ויותר את החשיבות בהקמת אתר תדמית או חנות - ובניית נוכחות דיגיטלית רווחית. עסקים רבים ספגו הפסדים כבדים מכיוון שלא השכילו ליצור נוכחות משמעותית בפלטפורמות הדיגיטליות. אף על פי שכבר מעל 80% מהעסקים בישראל הקימו אתר, חוסר ידע וניסיון בקידום דיגיטלי, חוסר מודעות לחשיבות שבשימוש באתר תדמית ורתיעה משיווק במרחב הזה, מונעת מרבים לעמוד בתחרות.

למה NGeneration קמה?

אנו כאן על מנת להוכיח לך שבעזרת המומחים - חיבור העסק אל עולם הדיגיטל והפקת המרב מהיכולות החדשות שהוא מציע יכול להיות קל משחשבת. אנשי המקצוע שלנו מביאים אליך את הפתרונות המתקדמים ביותר, המהווים את דור הפתרונות הבא לעסקים. החשיפה האדירה שניתן להגיע אליה, הזמינות הגבוהה גם בזמן המשברים החריפים ביותר והמוניטין שהעבודה בדיגיטל מקנים לעסק שלך הם כיום בעלי חשיבות מכרעת.

ומה החזון?

מן היום הראשון שבו התחלנו בהקמת NGeneration, הצבנו חזון ברור – לספק מעטפת רחבת היקף של שירותים מקצועיים, אשר תלווה אותך לאורך הדרך ותבטיח כי כל היבט במאמצי הקידום של העסק שלך בדיגיטל יקבל מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.
מלבד זאת, אנו מצויים תמיד בתהליך למידה מתמשך, על מנת להתעדכן במגמות החדשניות ביותר בשיווק דיגיטלי ובעיצוב והקמת אתרים – ולהביא עד אליך את חוד החנית של הפתרונות השיווקיים לעסקים.

לאן ממשיכים מכאן?

את הצעד הראשון כבר עשית, נכנסת לאתר ולמדת על כל היתרונות וההזדמנויות שבניית אתר תדמית וקידום דיגיטלי יכולים להניב עבור העסק שלך. כעת, כל שנותר לך לעשות הוא לפנות אלינו. צוות מתכנתים, מקדמי אתרים, אנשי שיווק ואשפי כתיבת תוכן ויצירת סרטוני אנימציה ילוו אותך באופן צמוד ויסייעו לך למצות את המיטב מהשירותים שלנו.
בפגישת ההיכרות יהיה באפשרותך להתרשם מכלל היתרונות שאנו מציעים – ואילו אנו נוכל ללמוד את ייחודיות העסק שלך ולהביא אותה לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר. לפרטים נוספים ותיאום פגישת היכרות, כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר ונציגינו יחזרו אליך בהקדם.

צרו איתנו קשר 09-7663323