חשיבות הדיגיטל בימינו

צרו איתנו קשר 09-7663323

למה עסק צריך אתר תדמית?

אתר תדמית כשמו כן הוא. האתר שמביא את התדמית של העסק שלך אל האוכלוסייה הנרחבת. הדור של היום גדל על המשפט: "רושם ראשוני הוא דבר חשוב והוא זה שקובע" . כל אחד יודע שהרושם הראשוני שאתה משאיר במקום מסויים מלווה אותך לאורך הדרך. כל עסק צריך ליצור רושם טוב ולגרום לכך ששמו יהיה טוב. דימוי טוב לאתר משמעו דימוי טוב לעסק. התדמית היא מה שחשוב בדור הבא. כל עסק המכבד את עצמו ירצה לגרום לכך שהתדמית שלו תהיה טובה והשם שלו ילך לפניו כעסק רציני וטוב. כיום בעידן הדיגיטלי והמודרני, בעקבות ההתפתחות הנרחבת של הרשתות החברתיות הרושם הראשוני זה החיפוש שעושים עליך ברשת. כל עסק הרוצה לקדם את עצמו אל עבר הדור הבא צריך שיכירו בו וידעו מי הוא ומהם השירותים שהוא מציע. בעלי עסקים רבים עוברים אל עולם האינטרנט ומצטרפים אל הדור הבא של העסקים. אתר תדמית זהו כרטיס ביקור דיגיטלי של העסקים בעולם המודרני. כל עסק צריך שיהיה לו אתר תדמית בכדי שיכירו בו וידעו מה עיסוקו ואיך אפשר ליצור עימו קשר. בנוסף, ברגע שעסק נכנס אל הרשת הוא חשוף לדעת קהל ולדירוגים אשר יוכלו לעזור לו במידה ויעשו עימו השוואות של שירות או מוצרים. הדור הבא לעסקים מתמחה ביצירת אתרי תדמית אשר תמיד יהיו לשביעות רצון הלקוח. כל בניה של אתר נעשית מתוך מחשבה על אופיו של הלקוח וצרכיו. בדור הבא לעסקים חשוב שתדמיתו של הלקוח תהיה חיובית, והאתר יהיה רספונסיבי וזמין לכולם.

למה חשוב שיהיה לך אתר תדמית?

אתר תדמית זהו הכרטיס ביקור של כל עסק ובו יש את כל הפרטים הרלוונטיים שהצרכן צריך לדעת. באתר זה הדור הבא לעסקים יכניס את תיק העבודות שלך, וכך כל לקוח פוטנציאל יוכל להיחשף אל קטלוג העסק וביצועיו. על ידי אתר התדמית העסק יהיה נוכח בעולם הדיגיטלי של הדור הבא. העידן של עבודות מפה לאוזן הולך ומתמעט. היום רוב האוכלוסייה מחפשת בעלי מקצוע בלחיצת כפתור באינטרנט. לכן, חשוב שלכל בעל עסק יהיה אתר תדמית שבו יש דרך להראות את עבודותיו ושרותיו, ובכך לקדם אותו אל עבר הדור הבא לעסקים באינטרנט. אתר התדמית מייצג את נוכחות העסק שלך ברשת. אתר אינטרנט הינו מקור מהימן שאפשר לסמוך עליו. עסק שיש לו אתר תדמית משדר אמינות ללקוחותיו ומראה על היותו עסק רציני. באתר התדמית יש מידע רחב לגבי השירותים של בעל העסק על ידי מאמרים וכתבות שבאמצעות הדור הבא לעסקים יכנסו לאתר לפי רצון הלקוח. על ידי מידע זה לקוחות רבים יוכלו להיחשף למידע אודות העסק גם במקרה שבעל העסק אינו זמין. האתר תדמית הוא הפנים של העסק שלך המפורסם בכל עת ברשת ופתוח לקהלי יעד חדשים והוא עובד תמיד. הדור הבא לעסקים ידאג לכך שהאתר יעבוד ללא תקלות וכל אחד יוכל להיחשף אליו מכל מקום בעולם.

מה כולל אתר תדמית?

לאתר תדמית יש אפשרויות רבות ומגוונות והם תלויות בכל בעל עסק. כל עסק יכול לבחור את מה שהוא רוצה שיופיע באתר התדמית שלו. הדור הבא לעסקים מכין אתרי תדמית ואליהם אפשר להכניס סרטוני וידאו שיקפצו בכניסה לאתר. בנוסף, האתר יכלול את התיק עבודות של בעל העסק או את הקטלוג מוצרים שלו. אפשר גם להוסיף בלוגים לאתר ומאמרים בהתאם לדרישות הלקוח. יש אפשרות של הוספת מערכת לניהול לידים שבה בעל העסק צופה בכל הלקוחות שפנו אליו ורוצים ליצור קשר. האתר הוא המקום שבו כולם רואים את ההשקעה שלך, ולכן לא כדאי לחסוך בהוצאות. זוהי השקעה משתלמת לכל החיים. הדור הבא לעסקים יעצב את האתר שלך בצורה מרהיבה שתמשוך את עיני הלקוחות. צוות המעצבים של הדור הבא לעסקים עובד יחד עם גרפיקאים ואנשי אנימציה אשר יוכלו לפתח לך לוגו לאתר וסרטוני תדמית בצורה מקצועית וטובה. בנוסף כל האתרים שהדור הבא לעסקים בונים הינם מאובטחים. האתר הוא המקום של בעל העסק להביע את עצמו, ולכן אנו בדור הבא לעסקים נקשיב לכל רצונות הלקוחות ונייעץ להם איך לבנות את האתר בצורה שתועיל ותקדם את בעל העסק בדור זה.

יש לי אתר תדמית בשביל מה אני צריך קידום?

קידום אתרים בתקופה זו הינו דבר חשוב מאוד. כיום כל עסק צריך שיכרו בו בעולם הדיגיטלי. קידום משמעו חשיפה של האתר תדמית העסקי לרשתות חברתיות שונות הנפוצות בדור זה. פתיחת אתרים הינה דבר חשוב ורלוונטי היום לגבי כל עסק. בדור הבא לעסקים אנו בונים לכל עסק את האתר לפי רצונות הלקוח. אצלנו בדור הבא לעסקים האתר של כל עסק מקבל צורה ייחודית המתאימה לפלטפורמה של מקצוע העסק. כל זה מתבצע תוך כדי עדכון הלקוח בכל הפרטים לגבי האתר, וזאת על מנת שלקוחותינו יהיו מרוצים לאורך כל התהליך. לאחר שהדור הבא לעסקים בונה את האתר שתמיד חלמת עליו, הוא מעלה את האתר למודעות הצרכנים. כל אתר זקוק למודעות בשוק ולחשיפה. חשיפה יכולה להיות בפלטפורמות שונות. אנו בדור הבא לעסקים נחשוף את האתר שלך למקומות הרלוונטיים עבורו בשוק. כל אתר זקוק לחשיפה של אוכלוסיית יעד מסוימת. הדור הבא לעסקים מבצע חיפוש מעמיק וסקר שוק, ומפרסם את האתר על ידי חשיפתו לקהל היעד המותאם לו. אתר שלא מקדמים אותו יכול להישאר ללא חשיפה וליפול בין הכיסאות ולהישאר ללא צפיות ובלי מודעות של צרכנים. קידום אתר הינו השקעה לטווח ארוך שלבסוף משתלמת. אנו בדור הבא לעסקים נדאג שהאתר יקבל מקום בחיפושים בגוגל. הדור הבא לעסקים יבצע את קידום האתר שלך על ידי צוות מיומן של קידום ושיווק בפלטפורמות הדיגיטליות השונות. על ידי קידום האתר צוות הדור הבא ידאג שההשקעה בתהליך תשתלם לך. הדור הבא לעסקים כאן בשבילך.

אז למה אתם מחכים?

NGeneration - הדור הבא לעסקים מנוסה בתחום השיווק הדיגיטלי לרבות בניית אתרים וקידום באינטרנט בדגש על הרשתות החברתיות. אספנו כמה נקודות שכדאי ליישם על מנת שלאתר התדמית שלך תהיה את נקודת הפתיחה הנכונה לחשיפה, יצירת לידים חמים וממוקדים - ויחס המרה גבוה.
"מי שלא שם, לא קיים". אתר תדמיתי לעסק הינו דבר חשוב מאוד בדור זה. הקמת אתר תדמיתי לא חייבת להיות מסובכת או קשה. הדור הבא לעסקים יעבור איתך את התהליך בצורה שתתאים לך. לאחר פגישה אישית אנו נציב מטרות ויעדים שאליהם נשאף להגיע יחד. לאחר הבנה משותפת בין בעל העסק לבין הדור הבא לעסקים נתחיל דרך חדשה בעולם הדיגיטלי. הדור הבא לעסקים מקים אתרי תדמית, וחושף אותם אל קהלי יעד באמצעות שיווק מתאים וחשיפת האתר במקומות שונים ברשת. לצוות של הדור הבא יש מעצבים ואנשי תוכנה אשר תמיד יהיו בבקרה על איכות האתר. צוות הפיתוח של הדור הבא לעסקים ידאג לכך שהאתר יהיה רספונסיבי עבור כל המכשירים שיבצעו חיפוש כמו מחשבים, פלאפונים סלולריים, טבלאטים ועוד. במידה ותרצה לשנות את עיצוב האתר או להוסיף אליו עוד עבודות שביצעת, תמיד אפשר לשדרג! פעולת השדרוג לוקחת מספר ימים והיא משפרת את האתר. ככל שבאתר יהיה יותר תוכן ומידע אודות העסק, כך הוא יהיה יותר יעיל. לקוחות רבים ימצאו את חיפושם ויפנו אל בעל העסק במידה והמידע רלוונטי עבורם. הדור הבא לעסקים מחכים לכם.