החשיבות של בניית מותג

בכל שנה נפתחים עסקים רבים שמתחילים את דרכם ללא בניית מותג. מדוע חשוב לבנות מותג לעסק?
בניית מותג מראה שהעסק שלך קיים! היא מעניקה לו נוכחות בכל פלטפורמות הדיגיטל. בין אם אתה עסק גדול של חברה או עסק של אדם אחד, חשוב מאוד שיהיה לך מותג שייצג אותך. סמל מסחרי שכולם ידעו שאתה נמצא בכל מקום. המטרה היא להגדיל את המודעות לעסק ולהפוך אותו לגדול גם אם הוא לא בהכרח כזה.
בניית מותג לעסקים הינה הכרחית עבור כל בעלי העסקים! אינסטלטורים, מכוני יופי, עורכי דין, יועצי משכנתאות, מעצבי שיער, שיפוצניקים, יועצי נדל"ן ועוד. בכדי לבנות לכם מותג איכותי וטוב נתחיל בשיחת אפיון שבה אנו מכירים אתכם ואת חזון העסק שלכם. לאחר מכן נתחיל בבנית המותג שלכם. כאשר אנו בונים מותג אנו מתייחסים לכל הפרמטרים, מהו סוג העסק, אילו קהלי יעד רלוונטים, מה החזון, מי המתחרים המובילים בשוק, האם העסק צריך מיתוג אישי של אדם אחד כדוגמת צבעי העובד באופן עצמי ורוצה שהשם שלו יהיה חלק מהמיתוג לדוג: דודו הצבעי. בעזרת גרפיקאיים מקצועיים נבנה לך מיתוג לעסק ונעצב כמה סקיצות לוגו לעסק על מנת שתבחר את הלוגו שאתה הכי מתחבר עליו. נבחר יחד פלטת צבעים שתאפיין את העסק שלך והיא תודגש בפרסומים השונים, באתרים שאנו נקדם לך ובכרטיסי הביקור.
מיתוג דורש אנשי מקצוע, חברת הדור הבא לעסקים מעסיקה אנשי שיווק וגרפיקאים מובילים בתחום שיאפיינו את העסק ויבנו לך את המותג לעסק. בעזרת מיתוג נכון תוכל להגיע להרבה קהלי יעד ולפרוץ עם שם העסק לערוצים השונים בדיגיטל. אנו מניחים שכבר שמעת את המשפט "מי שלא שם, לא קיים". אמירה זו רלוונטית מאוד לכל בעל עסק בתחילת דרכו או לבעל עסק שאינו מפרסם את העסק בערוצי הדיגיטל השונים. בעזרת פילוח שוק נכון ומדוייק ויצירת מודעות שיווקיות המושכות את קהל הלקוחות הרלוונטי לעסק שלכם נתחיל לקדם את המותג שלכם.

קידום המותג נעשה בכמה דרכים:

1. קידום ממומן בפייסבוק

בדרך זו אנו פותחים לך דף עסקי לעמוד העסק עם תמונת נושא מעוצבת על ידי גרפיקאים, ומעלים כמה פוסטים אורגנים להעלות את פעילות הדף. לאחר מכן אנו פותחים לך חשבון מודעות שממנו מעלים מודעות (תמונות המלוות בטקסטים שיווקים של השירות שאתה נותן) את המודעות אנו מפרסמים על פי תקציב שאתה בוחר, ומבצעים פילוח שוק בכדי לכוון את חשיפת המודעה לקהלי יעד רלוונטים עבורך.

2. קידום ממומן בגוגל

בכדי לפרסם את העסק בגוגל נפתח לך אתר תדמית שמראה את כל פעילות העסק שלך והוא מעוצב על פי פלטת הצבעים המיוחדת למותג שלך. האתר יבנה בשיתוף פעולה של מתכנתים וגרפיקאים ויהיה רספונסיבי ומושך את העין. לאחר מכן נפתח לך חשבון במנהל המודעות של גוגל Google Ads, ונבנה לך קמפין ממוקד מטרה על פי תקציב לבחירתך. בעזרת זאת כל מי שיחפש בגוגל את העסק שלך, ימצא!

למה אתם מחכים?

בנו עוד היום מותג לעסק שלכם עם הדור הבא לעסקים, והתקדמו אל עבר ההצלחה!