הצילו! אני לפני פשיטת רגל

יוקר המחיה, עליית מחירים, תמחור לא נכון, ריביות להלוואות כל אלו ועוד מובילים עסקים רבים לפשיטת רגל. מה עושים כשהעסק אינו מרוויח?
רבים מהעסקים שנפחים נסגרים לאחר חמש שנים מפתיחתם. כיום קשה מאוד לבעלי עסקים לנהל את העסק בצורה מיטבית ולהישאר מסודרים מבחינה כלכלית לשנים רבות. אף אחד לא בא ומלמד בעלי עסקים על התנהלות נכונה ותמחור נכון. מצב זה מוביל עסקים רבים להליך של פשיטת רגל, לכניסה לחובות ומבחינה נפשית לחרדות ודאגות.
מצב של פשיטת רגל אינו נעים לאף בעל העסק. פשיטת רגל משמעותה שהחלום להיות עצמאי נגוז, אין הצלחה וקשה לראות את האור בקצה המנהרה. חברת הדור הבא לעסקים מביאה לכם פתרון למצב! עסקים רבים פונים אלינו לאחר התנהלות כלכלית לא נכונה ודורשים עזרה בניהול העסק. אנו בחברת הדור הבא לעסקים מעסיקים יועצים עסקיים מובילים בתחום. יועצים אלו מסייעים לכם לשקם את העסק ובונים לכם תוכנית עסקית מותאמת אישית.

למה צריך יועץ עסקי?

היועץ העסקי של הדור הבא לעסקים מאבחן את המצב הקיים בחברה, הוא בודק דוחות של הוצאות כנגד הכנסות, על מה אתם מוציאים יותר, היכן ניתן לחסוך מבחינת ספקים ועוד. הוא קובע איתכם מטרות משותפות ובונה עבורכם תוכנית עסקית, על פי היעדים והמטרות שהוגדרו. התהליך מתבצע תוך ליווי צמוד של היועץ העסקי בהשגת היעדים והיוועצות בכל נושא הקשור לעסק.
כמובן שעבודה עם יועץ עסקי מחייבת אתכם להירתם ולעבוד בדיוק על פי ההנחיות המדוייקות שלו. בעזרת שיתוף הפעולה המלא שלכם העסק יוכל לצמוח ולגדול מחדש. חשוב מאוד לחשוף את העסק בפלטפורמות הדיגיטל השונות ולפרסם באמצעים הדיגיטלים העומדים לרשותכם. ככל שתגדילו את החשיפה לעסק תוכלו להגדיל את קהל הלקוחות.

אם העסק נמצא לפני פשיטת רגל הגיע הזמן לחייג אל הדור הבא לעסקים ולפגוש יועץ עסקי שיסייע לכם להתאזן ולשמור על העסק.