למה כדאי להשקיע בפרסום ממומן?

בעולם בו הטכנולוגיה משתנה מרגע לרגע ועולם הדיגיטל משפיע רבות על חיינו, צריך להשקיע בפרסום ממומן. הפרסום הממומן יכול להזניק את העסק שלך קדימה!

פעם כאשר בעל עסק רצה לפרסם את עצמו הוא היה צריך לרכוש פלאיירים, כרטיסי ביקור להתקשר לעיתון לפרסם כתבה עליו ועוד.. היום בעידן הטכנולוגי שאנו נמצאים בו פרסום לעסקים הפך להיות פשוט מאוד. אין התעסקות בחילוק פלאיירים ולא בהמתנה לעיתון מקומי שיפרסם את המודעה באזור שלך בלבד. בעזרת הפרסום הממומן תוכל להגיע לקהלי יעד רחבים ולמצוא לקוחות פוטנציאלים המעוניינים במוצרים שלך בלחיצת כפתור.

לא משנה איזה עסק יש לך, הדור הבא לעסקים יקדמו אותך בפלטפורמות הדיגיטל השונות. בעזרת הדור הבא לעסקים תוכל לקבל חשיפה בפייסבוק, באינסטגרם, בגוגל, בטיקטוק, ביוטיוב ובכל פלטפורמה דיגיטלית. התהליך הוא פשוט! אתה בוחר היכן אתה מעוניין שהמודעה אודות העסק שלך תתפרסם ואנו בונים לך קמפיין מקצועי בעזרת אנשי שיווק וגרפיקאים מובלים בתחום. לכל מודעה צריך להגדיר תקציב מותאם מראש וקהלי יעד רלוונטים, בעזרת זאת תוכל לקבל לקוחות המעוניינים בשירותי העסק.

מתלבטים היכן לפרסם?

ההחלטה היא מאוד מורכבת. אנו ממליצים לכל מי שיש תקציב גדול לפרסם בכל הפלטפורמות הדיגיטליות, ככל שהחשיפה שלכם תגדל כך גם קהל הלקוחות יגדל בעקבותיה. הדור הבא לעסקים דואג גם לעסקים קטנים וגם לעסקים גדולים. לא משנה מהו התקציב היומי/ החודשי שלכם לפרסום, אנו נדאג לבצע קמפיין איכותי שיביא לכם לקוחות. אצלנו הקמפינים עוברים אופטימיזיה בכל תקופת זמן מוגדרת מראש או לפי בקשת הלקוח. חשוב לנו שכל הלקוחות שלנו יהיו מרוצים ובעלי קהל לקוחות רב יותר משהיה לפני תחילת הפרסום. ככל שתשקיעו בפרסום בפלטפורמות השונות, תעניקו לעסק שלכם מודעות בקרב הציבור.

מדוע חשוב לבצע קידום ממומן בגוגל?

מי שרוצה שיראו אותו יודע שהוא חייב להיכנס לכל הפלטפורמות הדיגיטליות. גוגל הינה פלטפורמה חזקה מאוד למציאת בעלי מקצוע. בעזרת הקידום הממומן בגוגל תוכלו להיות בדיוק במקום שתרצו. למערכת המתקדמת בעולם של גוגל יש את Google Ads, מערכת מיוחדת לבעלי עסקים שמקדמים את העסק בפרסום מממומן בגוגל. מערכת Google Ads מודדת לכם את תוצאות הפרסום של כל קמפיין מודעות. בעזרת מדידה זו תוכלו לדעת כמה שילמתם בעבור כל קליק, ומהו טיב הפרסום. כאשר אתם מפרסמים את העסק בקידום ממומן בגוגל בחברת הדור הבא לעסקים, אנו נבצע אופטימיזציה למודעות שלכם ונדאג שהם יהיו רווחיות בתקציב המתאים לכיסכם.

מדוע חשוב לבצע קמפיין ממומן בפייסבוק?

קמפיין מודעות בפייסבוק נבנה על ידי איש שיווק מקצועי. הוא מבצע מחקר אודות העסק שלכם והמתחרים בתחום, ומעצב לכם מודעה עניינית בעלת עיצוב מושך את העין. לאחר מכן הוא בונה לכם את הקמפיין בחשבון המודעות שלכם ומבצע פילוח שוק הרלוונטי לעסק שלכם. הוא בוחר את אוכלוסיית היעד, את המיקום ובמקרה הצורך מכניס שאלות ממוקדות מטרה בכדי למצוא לידים איכותיים לאחר סינון. המודעה שלכם תקפוץ בפייסבוק לקהל היעד הרלוונטי והעלות לליד תשתנה בהתאם לכמות החשיפות ולתקציב שלכם.

קמפיין ממומן בפייסבוק יכול לחשוף את העסק שלכם למגוון רחב של קהלי יעד ולאזורים שונים בארץ. אם אתם רוצים להגדיל את כמות החשיפות ולהגיע לקהל רחב של לקוחות, פייסבוק הוא המקום עבורכם.

הדור הבא לעסקים מעניק שירות לכל בעלי העסקים ודואג שתגיעו יחד איתנו להצלחה!

להתחלת פרסום ממומן לעסק השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.