ייעוץ עסקי מקצועי עד להצלחה!

ייעוץ ניהולי, אסטרטגי ושיווקי שיקח את העסק שלכם לדור הבא לעסקים!

שיחה עם יועץ עסקי

ההישגים שלנו

96%

שביעות רצון

250

לקוחות

3

שנות ניסיון

114

פרוייקטי יעוץ עסקי

מהי החשיבות של ייעוץ עסקי?

עסקים רבים שנפתחים בשנים האחרונות, נסגרים לאחר שנה. הסיבות לסגירת העסק הן מגוונות אך העיקרית בהן היא ניהול לא נכון של תזרים ותמחור שגוי. ייעוץ עסקי עוזר לעסק שלכם להתנהל בצורה נכונה הן מבחינה פיננסית והן מבחינה ארגונית. בעזרת יועץ עסקי של הדור הבא לעסקים תוכלו לשפר את התנהלות העסק ולהפוך אותו למסודר ורווחי יותר. היועץ של הדור הבא לעסקים מאבחן את המצב הקיים בחברה, קובע איתכם מטרות משותפות ובונה עבורכם תוכנית עסקית, על פי היעדים והמטרות שהוגדרו. התהליך מתבצע תוך ליווי צמוד של היועץ העסקי בהשגת היעדים והיוועצות בכל נושא הקשור לעסק.

מה מייחד אותנו

ייעוץ עסקי עם ליווי אישי

הדרך להצלחה לא פשוטה, לכן יש צורך בליווי אישי של יועץ עסקי שמבין אותך. היועץ ילווה אותך לאורך כל הדרך ויספק מענה התואם את היכולות של העסק שלך. היועץ העסקי יספק טיפים ועצות לייעול העסק בכדי לאפשר לך לנהל את העסק בקלות.

הצלחה מתמשכת

בתחילת תהליך הליווי והייעוץ העסקי, ננתח את מצב העסק ולפי הניתוח נבנה תוכנית עסקית בשלבים. ניצור מנגנונים לשימור לקוחות, מנגנונים עסקיים ופיננסים ומנגנוני שיווק. המנגנונים יאפשרו לך להמשיך עם ההצלחה לאורך זמן.

קידום בעולם העסקים

כדי לבנות לעסק שלך שם שהולך לפניו, אנו נקדם אותו במקומות הרלוונטים. הקידום יתרום לחשיפות מרובות ואף יכול להוביל לשיתופי פעולה עם חברות גדולות בתחום. קידום העסק יוצר חשיפה ומודעות לעסק ומחזק את מעמדו בעולם הדיגיטל.

מחויבות לעסק שלך

הלקוחות שלנו הם בראש סדר העדיפויות, ולכן תמיד נחשוב כיצד לקדם אותם ולדאוג להצלחת העסק שלהם. היועץ העסקי מלווה אתכם לאורך הדרך וזמין עבורכם לכל בקשה או התייעצות. דעו שההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו ואנו תמיד נדאג למצוא דרכים לשפר ולייעל את העסק שלכם.

מיקוד במטרה

היועץ העסקי מעניק לכם תהליך של ליווי עסקי ובונה עבורכם תוכנית עבודה ממוקדת מטרות. המטרות יכולות להשתנות בהתאם למצב נתון, אך תמיד נזכיר לכם את המטרה ונדחוף אתכם קדימה למען הגשמתה ולמען הצלחת העסק.

בניית מודל עסקי

התאמת מודל עסקי לפי המטרות והיעדים של העסק, תוך התחשבות במצב הנתון ובאמצעים העומדים לרשותכם. המודל משלב בין עולמות שונים במטרה להצליח להגיע לכל פלחי השוק, ולהוביל אתכם להצלחה מיטבית והתנהלות עסקית נכונה.

סיפורי לקוחות

שביעות רצון לקוחותינו מדברת בעד עצמה.
אנו גאים לספק לעסקים הזדמנויות לצמיחה ורואים את ההצלחה שלהם בתור תעודת ההצטיינות הגדולה ביותר שאנו יכולים לקבל. כל לקוח אצלנו מקבל ליווי צמוד במטרה שיוכל להתפתח ולהתקדם אל עבר ההצלחה, אנו מספקים פתרון לכל בעיה ודואגים לשמור על לקוחות מרוצים.

ממליצה בחום על החברה והעובדים, שוחחנו עם איש מכירות ומיד התרשמנו שיש מצידו אכפתיות ורצון לקדם את העסק שלנו. העסק בתחום העץ- פרגולות דק וכד' מיד בשבוע הראשון לתחילת הפרסום היו פניות וכבר פחות מחודש היו עבודות!! והשירות מההתחלה וכל הזמן דוחף קדימה, מייעץ מכווין להצלחה!!!


תניא שמח

אין דברים כאלהה!! שירות מדהים לקחו את העסק שלי והרימו אותו מבחינת השיווק והפרסום נתנו לי חיזוק רציני בכל המקומות בהם הייתי חלש.
במיוחד ממילץ בחוםם על מנהל מחלקת שיווק והצוות המופלא שלו נותנים את הלב ועושים הכל במקצועיות רבה ונחישות


Saar Harati

מספר 1 בתחום!! כלקוח שלהם בכמה חודשים האחרונים ולאחר אין סוף כשלונות של חברות פרסום הגעתי לדור הבא לעסקים והופתעתי לחיוב מצוות מדהים של אנשי מקצוע איכותיים, יחס ושירות ברמה הגבוהה ביותר. בקיצור הצגהה למי שרוצה להעיף ולמתג את העסק!!


Eden Buchnik

אני חייבת לציין שאנשים כאלו ושירות כזה עוד לא חווינו!!!! צוות מקסים מדהים אכפתי סבלני (ומי שמכיר אותי יודע שאיתי צריך המון סבלנות) זמינים לכל שאלה ועושים את הכל על-מנת לקדם ככל האפשר במינימום כאב ראש עבורנו! מי שמחפש לבנות אתר/ עמוד נחיתה/ קידום עסקי, רק הדור הבא לעסקים!!!! מקום יוצא דופן שאין שני לו!!!


Ella Ashkenazi

מומלצים מאוד,צוות של אלופים!! אני מרגישה שהם כולם עובדים אך ורק סביב העסק שלי,כל ביקורת הכי קטנה הם מטפלים בה ברצינות רבה. ממליצה ביותר!!


מלי כהן

פעם היתה פרסומת, חומוס עושים באהבה, החברים בהדור הבא לעסקים, עובדים ועושים באהבה, כל כך חשוב מעבר לכישרון הרב שיש להם, כל פנייה מטופלת במהירות וביעילות, הם ממש משפחה שעובדת בשבילך, איזה מזל משמים שפגשתי אותם


נחום טלמור

יחס אישי מעולה של כל הצוות הנדיר
תפעול כל בעיה מעכשיו לעכשיו
יודעים להתאים את הצרכים והתזרים שלי אליהם ובנו לי תוכנית משוגעת שרק מגדילה לי את ההוויה, בזכותם אני יצא לחופש כלכלי


מוניק חנוכייב

"col-md-3 my-3">

הגעתי דרך פרסום בפייסבוק לחברה שלכם, חיפשתי חברה שיודעת לעשות פרסום וגיליתי צוות של תותחים, מנהלים את הקמפיין בצורה מעולה ומביאים לידים איכותיים! אני בקשר עם איש שיווק ומקבל יחס אישי, כן ירבו חברות כמוכם


Lior Cohen

הצטרפו עוד היום אל הדור הבא לעסקים!

ייעוץ עסקי שמלווה אתכם מבחינה ניהולית, שיווקית, מקצועית ובניית אסטרטגיות מדוייקות להצלחה.