קידום פייסבוק

קידום ממוקד מטרה

הגיע הזמן לקבל לידים רלוונטיים בעזרת פילוח נכון.

להתחלת קידום בפייסבוק

מהו קידום בפייסבוק?

פייסבוק הינה פלטפורמה מובילה שמלאה בסוגים רבים של תוכן. אנו ממזמן לא נכנסים לפייסבוק רק כדי לשלוח לאנשי הקשר שלנו הודעה. מחקרים רבים מראים שאנו משתמשים בפלאפון שלנו לפחות חצי מהזמן שאנו ערים. בזמן השימוש בפלאפון אנחנו מבלים באפליקציות השונות ובניהם פייסבוק. בפייסבוק קופצות לנו מודעות שלפעמים רלוונטיות אלינו ולפעמים לא. אנו ממשיכים לדפדף ולפתע עוד מודעה מושכת את תשומת ליבנו ואנו משאירים פרטים.
מודעות אלו יכולות להתפרסם בשתי דרכים:
דרך אחת היא באמצעות קידום אורגני בקבוצות השונות של פייסבוק. מעלים מודעת פרסום ונכנסים לכל הקבוצות שיכולות להיות רלוונטיות עבורה ומפרסים אותה בהם. דרך זו לוקחת הרבה זמן ומאמץ ולא תמיד מובילה לתוצאות מיטביות.
הדרך השנייה היא קידום ממומן בפייסבוק. בדרך זו אנו פותחים לכם דף עסקי וחשבון מודעות. באמצעות חשבון המודעות אנו בונים לכם קמפיין ממוקד מטרה וממוקד מבחינת תוכן. המודעה שלכם תקפוץ בפייסבוק של כל מי שרלוונטי ותגביר את כמות החשיפות בהתאם לתקציב שנקבע מראש.
שני הדרכים הם טובות אך המהירה מבניהם היא הדרך של קידום ממומן בפייסבוק.

כיצד בונים קמפיין מודעות?

קמפיין מודעות בפייסבוק נבנה על ידי איש שיווק מקצועי. הוא מבצע מחקר אודות העסק שלכם והמתחרים בתחום, ומעצב לכם מודעה עניינית בעלת עיצוב מושך את העין. לאחר מכן הוא בונה לכם את הקמפיין בחשבון המודעות שלכם ומבצע פילוח שוק הרלוונטי לעסק שלכם. הוא בוחר את אוכלוסיית היעד, את המיקום ובמקרה הצורך מכניס שאלות ממוקדות מטרה בכדי למצוא לידים איכותיים לאחר סינון. המודעה שלכם תקפוץ בפייסבוק לקהל היעד הרלוונטי והעלות לליד תשתנה בהתאם לכמות החשיפות ולתקציב שלכם.

קמפיין ממומן בפייסבוק יכול לחשוף את העסק שלכם למגוון רחב של קהלי יעד ולאזורים שונים בארץ. אם אתם רוצים להגדיל את כמות החשיפות ולהגיע לקהל רחב של לקוחות, פייסבוק הוא המקום עבורכם.

האם אפשר לפרסם לבד בפייסבוק?

כל אחד יכול לפרסם את העסק שלו בצורה עצמאית על ידי קידום אורגני של קידום מודעות ופוסטים. דרך זה הינה ארוכה ודורשת המון זמן והשקעה. נוסף לכך, לא תמיד המודעות שתפרסמו ימשכו את הקוראים. בעקבות זאת עליכם להשקיע בקידום ממומן בפייסבוק ובעזרת אנשי שיווק תוכלו לקבל קמפיין מודעות שיסייע לכם להגיע לקהלי יעד שונים בפחות מאמץ. אנשי השיווק מבצעים התאמת רזולוציות של תמונות, עורכים סרטונים, מעצבים תמונות, כותבים תוכן שיווקי ובונים קמפיין ממוקד. בעזרת כל זאת, תוכלו להגדיל את כמות החשיפות ולהראות מקצועיים ביותר.

מה תקבלו אצלנו

  • שדרוג דף הפייסבוק
  • תמונת נושא חדשה / סרטון מעוצב.
  • אסטרטגייה שיווקית.
  • כפתור וואטסאפ.
  • פוסטים עם תוכן שיווקי.
  • עיצוב גרפי.
  • וידיאו מעוצב.
  • ניהול קמפיינים .
  • חיבור הלידים לממשק CRM הכולל דיוור אוטומטי של וואטסאפ/SMS

טעימה קטנה

הצטרפו עוד היום לדור הבא לעסקים!

הגיע הזמן לקבל לידים רלוונטיים בעזרת פילוח נכון. הקידום הממומן מעניק לכם שליטה מלאה וסינון של הלידים.

אנו מעסיקים אנשי מקצוע מובילים בתחום שמטרתם לגרום לעסק שלכם להצליח.
הם יבנו לכם דף פייסבוק יוקרתי, איכותי, תמציתי וידידותי למשתמש.