קידום ממומן בגוגל

מסיע לעסק לקבל מודעות בפלטפורמות הדיגיטליות

אני רוצה לקדם את האתר שלי בגוגל

מנוע החיפוש של גוגל נחשב למנוע הנפוץ ביותר לשימוש. רבים מאיתנו מחפשים כל יום מספר חיפושים בגוגל באופן קבוע. כל מה שאנחנו עושים הוא לרשום את המוצר שאנחנו מחפשים ולפי מילות מפתח עיקריות עולות לנו מודעות של המוצר. המודעות הראשונות שקופצות בעמוד הן לרוב מודעות ממומנות, משמע שבעל המקצוע שילם כסף בעבור כך שהתוצאה שלו תהיה בעמוד הראשון/ השני והלאה...ישנן מילות מפתח מרכזיות בעלות גבוהה וישנן מילות מפתח בעלות נמוכה. הכל תלוי בכמות הדרישות והביקוש למילת המפתח.

מדוע חשוב לבצע קידום ממומן בגוגל?

מי שרוצה שיראו אותו יודע שהוא חייב להיכנס לכל הפלטפורמות הדיגיטליות. גוגל הינה פלטפורמה חזקה מאוד למציאת בעלי מקצוע. בעזרת הקידום הממומן בגוגל תוכלו להיות בדיוק במקום שתרצו. למערכת המתקדמת בעולם של גוגל יש את Google Ads, מערכת מיוחדת לבעלי עסקים שמקדמים את העסק בפרסום מממומן בגוגל. מערכת Google Ads מודדת לכם את תוצאות הפרסום של כל קמפיין מודעות. בעזרת מדידה זו תוכלו לדעת כמה שילמתם בעבור כל קליק, ומהו טיב הפרסום. כאשר אתם מפרסמים את העסק בקידום ממומן בגוגל בחברת הדור הבא לעסקים, אנו נבצע אופטימיזציה למודעות שלכם ונדאג שהם יהיו רווחיות בתקציב המתאים לכיסכם.

איזה חשיפה יש מעבר למנוע החיפוש של גוגל?

כידוע לכם גוגל הינה חברה גדולה ויש לה מספר גדול של שותפי פרסום כדוגמת: ג'ימייל, יוטיוב, חנות אנדרואיד ועוד מגוון רחב של אפליקציות. כאשר אתם מפרסמים באופן ממומן בגוגל תוכלו לבחור שהמודעה שלכם תקפוץ בפלטפורמות נוספות. ככל שתגדילו את כמות החשיפה שלכם, כך כמות הלידים שתקבלו תגדל. אנו נמצאים כיום רוב היום בפלאפון ונחשפים למלא כתבות ומודעות תוכן באופן יום יומי. חלק מהמודעות רלוונטיות לנו ואנו משאירים פרטים, ובחלק האחר אנו פשוט סוגרים את המודעה וממשיכים. האינטרנט הוא כלי שיווק דיגיטלי חזק מאוד וכל עסק צריך להשקיע בקידום ממומן בגוגל על מנת להוביל בתחומו.

מהם סוגי הקידום בגוגל?

לקידום בגוגל יש שני סוגים:

קידום ממומן הנקרא גם קידום PPC

בקידום זה בונים קמפיין מודעות המבוסס על מילות מפתח מרכזיות. כל מילת מפתח עולה כסף והתוצאות חיפוש הן מיידיות, כל פעם שיחפשו בגוגל בעל מקצוע העוסק בתחום שלכם המודעה תקפוץ. בקידום זה יש צורך בהשקעה ובמחשבה מרובה על ניהול תקציב נכון של מילות מפתח ושעות פעילות לפתיחת הקמפיין. בעזרת הדור הבא לעסקים תוכלו לקדם את העסק באופן ממומן בגוגל, ואנו נדאג שהקמפיין תמיד יישאר רווחי ויעמוד בתקציב שלכם. קידום ממומן תורם לעסק שלכם לטווח הקרוב ודואג לכמות חשיפות יום יומית.

קידום אורגני בגוגל הנקרא גם קידום SEO

בקידום זה אנו מטמיעים את מילות המפתח הרלוונטיות באתר שלכם. בעזרת הטמעת מילות מפתח תוכלו להתקדם אל העמודים הראשונים של החיפוש בגוגל. ככל שתרבו בקידום אורגני כך האתר יתקדם יותר מהר. חשוב לציין שתהליך של קידום אורגני לוקח זמן רב והוא אינו מוביל לתוצאות מידיות. קידום זה יתרום לעסק בטווח הרחוק.

אנו ממליצים לכם לקדם את העסק בגוגל גם מבחינה אורגנית וגם להשקיע בממומן. בעזרת שילוב של שני סוגי הקידום תוכלו להוביל את האתר שלכם אל העמודים הראשונים ולהגביר את כמות החשיפות.

הצטרפו עוד היום לדור הבא לעסקים!

בעזרת קידום ממומן בגוגל תוכל לקבל לקוחות איכותיים שמעוניינים בשירותך.