שיווק דיגיטלי

שיווק ומכירות

פתיחת עסק היא תהליך מורכב ומטבע הדברים, ההתחלה עשויה להיראות מסובכת. על מנת לבנות את בסיס הלקוחות הראשוני שלך, יש להקים מערך שיווק מקיף שיכניס את המותג שלך אל תודעת הצרכן. כיום, קיימים כלים רבים ומגוונים לשיווק דיגיטלי שיאפשרו לך לקדם כל אתר ופלטפורמה חברתית / עסקית בצורה הטובה ביותר - ולהרחיב באופן משמעותי את החשיפה שלך לקהלי יעד שונים, ממוקדים ומפולחים.
NGeneration הדור הבא לעסקים מספקת שירותי שיווק וקידום דיגיטלי בכל החזיתות הקיימות היום ברשת ומסייעת לך בכל צעד לאורך הדרך, החל בשיווק ומיתוג שלעסק חדש וכלה בהזנקת המודעות למותג הקיים שלך.


הדור הבא לעסקים,פרסום אורגני בגוגל,פרסום בגוגל ובפייסבוק

פרסום אורגני בפייסבוק

צוות מומחי הרשתות החברתיות שלנו יסייע לך להגביר את החשיפה האורגנית בדף ובקבוצות הפייסבוק שלך באופן מורגש. על ידי ניהול רצוף, מענה אנושי, שילוב קישורים חיצוניים למקורות ברי סמכא, יצירת תוכן עשיר מעניין ומזמין, רקימת שיתופי פעילה יעילים עם דפים מצליחים אחרים וכתיבה מקורית וייחודית, נוכל לבנות את תדמית המותג שלך בסושיאל בצורה יעילה ולחשוף אותו לקהל הרלוונטי.

פרסום ממומן בפייסבוק ואנסטגרם,הדור הבא לעסקים

פרסום ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם

בתחומים רבים, פייסבוק ואינסטגרם הפכו למוקדים החמים ביותר לשיווק מותגים. אין על כך כל עוררין, והרי מדובר בפלטפורמות המונות מיליארדים של עוקבים על בסיס יום-יומי, שעתי ואף פר דקה. על ידי הובלת קמפיינים חכמים וייחודיים ופרסומות ממומנות מקצועיות, העסק שלך ילווה את קהלי היעד שלו לכל מקום ובכל זמן דרך המכשירים הניידים שלהם. אנו מבצעים פילוח קהלי יעד מדויק וממוקד ומסייעים לך להגיע אל הלקוחות הפוטנציאליים שלך בצורה היעילה ביותר. ההיכרות המעמיקה של צוות הרשתות החברתיות שלנו עם השיח ברשתות ועם כלי שיווק דיגיטלי מובילים, יפתח לך גישה אל קהלים חדשים שעד כה היו חבויים מתחת לאפך.

הדור הבא לעסקים,קידום אורגני ופרסום מומן בגוגל

קידום אורגני ופרסום ממומן בגוגל

מנוע החיפוש המוביל בעולם הוא דרך עיקרית לגיוס לקוחות - והעבודה מול גוגל דורשת לא מעט ניסיון ומיומנות. על מנת לאפשר לך לעשות את השימוש האופטימלי בכלי החשוב הזה ולהגיע לגולשים רבים המחפשים את השירותים והמוצרים שלך מדי יום, המומחים של NGeneration לרשותך. אשפי ה-SEO שלנו יעבדו במשותף עם בוני האתרים וידאגו שהאתר שלך יהיה אופטימלי לקידום. לאחר תהליך חקר מילות מפתח מעמיק ויצירת תוכן איכותי, ניתן יהיה להתחיל לקדם את האתר שלך בביטויים הנפוצים ביותר ולתת לך דחיפה משמעותית בתחרות בתחום העיסוק שלך. הקידום הוא תהליך ארוך טווח ובמקביל לו, יצירת פרסומות ממומנות דרך Google Ads תאפשר לך לקדם מוצרים ושירותים ספציפיים ולבנות קמפיינים שיקנו לך חשיפה משמעותית במהירות רבה הרבה יותר.

הדור הבא לעסקים,כתיבת מאמרים לאתרים,מאמרים

כתיבת מאמרים לאתרים (ומדוע זה חשוב?)

כותבי תוכן איכותי הם עמוד השדרה של מאמצי הקידום של האתר שלך. תוכן מוצלח יעשה את כל ההבדל בין קמפיין דיגיטלי כושל לבין קמפיין משתלם שמניב תוצאות רווחיות. כתיבת מאמרים מקצועיים ותכנים שיווקיים מוקפדים יסייעו לך לבנות את התדמית המקצועית הנדרשת על מנת להעלות את יוקרת העסק, תספק ערך מוסף למבקרים באתר שלך, תמשוך אותם לקרוא עוד ותאפשר לך לקדם עוד ועוד ביטויי מפתח ביעילות. נשמח לתפור עבורך חליפת שירותים בדיוק לפי מידותיך. לפרטים נוספים, נשמח לקבל את פנייתך כעת.

צרו איתנו קשר 09-7663323