תהליך הקמה

תהליך הקמת אתר/חנות

תהליך ההקמה

שכנענו אותך שהגיע הזמן בשינוי? נשמח ללוות אותך לכל אורך הדרך ולספק לך שירותי בניית אתרים, קידום אתרים, שיווק דיגיטלי והקמת קמפיינים ממומנים ברשתות החברתיות. יצירת הנוכחות הדיגיטלית שלך היא תהליך מובנה וארוך טווח שבסופו, יעמדו לרשותך פלטפורמות איכותיות ופרסומות יעילות שיהוו את התשתית לעסק דיגיטלי משגשג.

יצירת קשר ראשונית

במהלך השיחה בינינו, נלמד את העסק שלך מקרוב. על ידי ביצוע ריאיון מקיף, נזהה את נקודות החוזק ואת הייחודיות של המותג שלך, את השירותים והמוצרים שלך ואיזה מענה הם מספקים, נכיר את המתחרים ואת קהלי היעד שלך ונאסוף את כל המידע על מנת להתאים את מערך השירותים שלך באופן מדויק לצרכיך.

פגישת היכרות וייעוץ

בפגישה הפרונטלית, נציג בפניך את מגוון האפשרויות העומדות לרשותך להקמת עסק דיגיטלי ונאפשר לך לבחור מתוך מגוון תוכניות וחבילות את היצע השירותים המתאים ביותר לתקציב שלך, לאופי העסק ולצרכיך. זוהי ההזדמנות שלך להתרשם מהשירותים המקצועיים שאנו מציעים ומהניסיון והידע שאנו מביאים איתנו לכל פרויקט.

תהליך הכנת המוצרים

לאחר שנבנה את תוכנית העבודה עד לפרטים הקטנים ביותר, נצא לדרך. אנשי המקצוע שלנו יפתחו בתהליכי שיווק המוצרים שלך בכל החזיתות הדיגיטליות הרלוונטיות. מתכנתים מוכשרים יבנו עבורך אתר תדמית איכותי ורספונסיבי, אשפי שיווק מיומנים ומנוסים יפיקו עבורך פרסומות וסרטוני אנימציה מזמינים וצוות מקדמי האתרים המקצועיים שלנו יסייע לעסק שלך לטפס במעלה תוצאות מנועי החיפוש ולקבל נוכחות מרשימה. לרוב, תהליך ההקמה כולו ייערך בתוך 7-21 ימי עסקים, בהתאם להיקף השירותים הנדרשים.

המוצר מוכן

לאחר שהכול מוכן וקיבלת הכשרה מקיפה ומלאה, מגיע החלק המרגש והמורכב ביותר, הפלטפורמות הדיגיטליות שלך יוצאות לדרך וכל שעליך לעשות בנוגע לכך הוא רק להישאר עם אצבע על הדופק (אל דאגה, נסייע לך גם בכך) ולהתחיל ליהנות מפירות העבודה הקשה.
רוצה לצאת לדרך? הצעד הראשון מתחיל ביצירת קשר. נשמח לקבל את פרטיך דרך האתר ולשלוח לך הצעת מחיר משתלמת

הדרכה בתפעול שוטף

אנו לא זורקים אותך ישר למים. אנשי המקצוע שלנו ידריכו אותך וילוו אותך עד שתהיה לך שליטה מלאה בתפעול האתר ודפי הרשתות החברתיות שלך - וילמדו אותך כיצד לנהל את הלידים שלך במערכת שפיתחנו במיוחד לשם כך – כמו גם לעקוב ביעילות אחר התנהגות הלקוח ונתוני החשיפה במהלך הקידום שלך.

צרו איתנו קשר 09-7663323