קידום אורגני בגוגל

אם אתה לא שם אתה לא קיים!

קידום אורגני בגוגל יכול להוביל אותך לדף הראשון בגוגל

קדמו אותי אורגנית בגוגל

מהו קידום אורגני בגוגל?

קידום אורגני בגוגל הינו קידום על פי מילות מפתח מובילות בתחום העסק שלך. אתה בוחר אילו מילים תרצה לקדם וחברת השיווק דואגת למאמרים בנושא. בכל מאמר יוטמעו מילות המפתח בצורה נבונה, ועל ידי כך תוכל לקדם את העמוד שלך בצורה אורגנית. קידום אורגני לוקח זמן רב אך הוא משתלם לטווח הרחוק. בכל כמה שעות גוגל סורק את האתר שלך. ככל שתרבה במאמרים ותוכן עם מילות מפתח העוסקות במקצוע שלך כך תגיע מהר יותר לדף הראשון בגוגל. כמובן שהתהליך אינו מתוחם בזמן ואין התחייבות לתאריך שבו תגיע לדף הראשון.

חשיבות הפרסום בגוגל

על פי מילות מפתח נבחרות תוכל להזניק את העסק שלך אל העמודים הראשונים של גוגל! כידוע לכם, גוגל הינו מנוע החיפוש המתקדם בעולם. כל אחד מאיתנו נכנס לגוגל לפחות פעם אחת ביום אם לא יותר. אנו מחפשים מידע, תוצאות, משחקים, מאמרים ועוד תכנים שונים. גוגל מספק לנו מענה כמעט לכל שאלה שנשאל. לדוגמא: חיפוש טכנאי מחשבים בתל אביב, יניב לנו מגוון רחב של מספרי פלאפון וכתובות של חנויות העוסקות בתיקון מחשבים באזור תל אביב. כל התוצאות שגוגל מצא חלקם מפורסמות באופן ממומן ועליהם תיכתב "מודעה" בצד ימין למעלה. ולאחריהם ימצאו אתרים שיש בהם הכי הרבה מילות מפתח התואמות את החיפוש שלכם. אם אתם רוצים להעלות את העסק שלכם אל מודעות הציבור ולהופיע בעמוד הראשון של גוגל מבלי לשלם הרבה כסף לקידום ממומן, התחילו להשקיע בקידום אורגני עוד היום!

מהם סוגי הקידום בגוגל?

לקידום בגוגל יש שני סוגים:

קידום ממומן הנקרא גם קידום PPC

בקידום זה בונים קמפיין מודעות המבוסס על מילות מפתח מרכזיות. כל מילת מפתח עולה כסף והתוצאות חיפוש הן מיידיות, כל פעם שיחפשו בגוגל בעל מקצוע העוסק בתחום שלכם המודעה תקפוץ. בקידום זה יש צורך בהשקעה ובמחשבה מרובה על ניהול תקציב נכון של מילות מפתח ושעות פעילות לפתיחת הקמפיין. בעזרת הדור הבא לעסקים תוכלו לקדם את העסק באופן ממומן בגוגל, ואנו נדאג שהקמפיין תמיד יישאר רווחי ויעמוד בתקציב שלכם. קידום ממומן תורם לעסק שלכם לטווח הקרוב ודואג לכמות חשיפות יום יומית.

קידום אורגני בגוגל הנקרא גם קידום SEO

בקידום זה אנו מטמיעים את מילות המפתח הרלוונטיות באתר שלכם. בעזרת הטמעת מילות מפתח תוכלו להתקדם אל העמודים הראשונים של החיפוש בגוגל. ככל שתרבו בקידום אורגני כך האתר יתקדם יותר מהר. חשוב לציין שתהליך של קידום אורגני לוקח זמן רב והוא אינו מוביל לתוצאות מידיות. קידום זה יתרום לעסק בטווח הרחוק.

אנו ממליצים לכם לקדם את העסק בגוגל גם מבחינה אורגנית וגם להשקיע בממומן. בעזרת שילוב של שני סוגי הקידום תוכלו להוביל את האתר שלכם אל העמודים הראשונים ולהגביר את כמות החשיפות.

הצטרפו עוד היום לדור הבא לעסקים!

בעזרת קידום ממומן בגוגל תוכל לקבל לקוחות איכותיים שמעוניינים בשירותך.